Kraft London Baston Bebek Arabası 2014
Kırmızı
Kraft London Baston Bebek Arabası 2014
Siyah
Kraft London Baston Bebek Arabası 2014
Mavi

Kraft London Baston Bebek Arabası 2014 Pembe

Fiyat
:
399.00 TL
Marka
:
Stok Kodu
:
KRA-AS600KPEM
Stok Durumu
:
Beden
:
Kargo
:
Dilerseniz Siparişlerinizi Müşteri Temsilcilerimizle Beraber Oluşturun
444 10 54 Tüm Sorunlarınız İçin Tek Numara
 Kraft London Baston Bebek Arabası 2014Doğumdan itibaren kullanılabilme
Alüminyum gövde
Çok pozisyona ayarlanabilen ve tam yatabilen sırt dayanağı
Kişiye özel ayarlanabilen itme sapları
Tentede rüzgarlık-güneşlik
Tente arkasında mini cep
Ekstra destek yastığı 
Çıkarılabilir ön bar
5 noktalı emniyet kemeri
Ayarlanabilir ayak dayanağı
Geniş alt sepet
Ön barı çıkartılmadan otomatik olarak katlanabilme
Katlandığında otomatik kilitlenebilme
Katlıyken taşımada kolaylık sağlayan taşıma sapı
360 derece dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekler
Maksimum 15 kg taşıma kapasitesi
Ağırlık: 7,96 kg
 
 
 
"Ürün yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır"
 
 
Ebatları:
 
Açık halde: 64 x 52 x 98 cm
Kapalı halde: 100 x 35 x 52 cm
 


Bakım ve Onarım
- Arabanızın bakımını düzenli olarak yapınız.
- Kilit mekanizmaları, tekerlek kilitleri, emniyet kemeri, bağlantı noktaları ve adaptörlerini muntazam aralıklarla kontrol ediniz ve sağlam, çalışır durumda olduklarından emin olunuz.
- Frenler, tekerlekler ve tekerlek jantları zamanla aşınıp yıpranabilir. Böyle durumlarda zarar gören parçalar yenilenmelidir.
- Toz ve pislik birikimleri özellikle arabanın hareketli noktalarında sıkışmalara ve parçaların zor hareket etmesine neden olabilir. Bu nedenle belli aralıklarla biriken toz ve pislikler temizlenmeli ve daha sonra bu noktalar silikonlu yağla yağlanmalıdır. Temizlenmeden yapılan yağlama daha fazla toz ve pislik toplayarak problemi daha çok büyütür. Temizlenmiş ve muntazam olarak yağlanmış parçalar arabanın daha rahat açılıp kapanmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
- Arabanın plastik ve metal parçaları yumuşak bir deterjan ve ılık su ile ıslatılmış bir süngerle silinmeli ve kuru bir bezle iyice kurulanmalıdır.
- Arabanın kumaş kısımları yıkanmaz. Bu nedenle belli aralıklarla renk açmayan bir deterjan ve ılık su ile nemlendirilmiş bir bezle bastırmadan silinerek temizliği korunmalıdır.
- Araba temizlendikten sonra kurulanmadan veya yağmurda ıslanmış ise yine iyice kurulanmadan katlanıp kaldırıldığında metal kısımlarda paslanma oluşur. Bu nedenle herhangi bir sebepten ıslanmış olan araba muhakkak iyice kurutularak katlanmalıdır. Arabanın temizliği için asla kimyasal bileşenli, aşındırıcı temizleyiciler, amonyak ya da çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Güneş ışığı solmaya neden olacağından, kullanılmadığı zamanlarda katlanarak kapanmış dahi olsa araba balkon, pencere yakını gibi güneşe maruz kalacağı yerlerde saklanmamalıdır. Arabayı ikinci çocuğunuz için kullanacaksanız veya ilk kullanımdan 18 ay sonra kontrol ve bakımının yapılması gerekir.

Bu Ürünü Neden Hellobaby'den Almalıyım

Avrupa'nın En Büyük Bebek Mağazası Hellobaby olarak sattığımız tüm ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. Aldığınız tüm ürünleri 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız siz değerli annelerimiz ve babalarımıza hizmet vermek için telefonun diğer ucunda beklemektedir. 444 10 54 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir dilerseniz siparişlerinizi biz oluşturabilir ve Türkiye'nin her yerine gönderebiliriz
 
 • Sunny Baby Olivera Travel Sistem Bebek Arabası
  Kırmızı
  419.00 TL
 • Casual Cadillac Air Travel Sistem Bebek Arabası
  Fıre
  979.00 TL
 • Sunny Baby Lifos Çocuk Arabası 2014
  Kırmızı
  259.00 TL
 • Kraft Dino Çift Yönlü Bebek Arabası
  Kırmızı
  449.00 TL